Királymajor Alapítvány

Az alapítvány célja:

Az alapítvány elsődleges célja, hogy az alapítvány számlájára befolyt összegeket jól, és elsődlegesen az iskolánkba járó gyermekek mindennapi tanulását, fejlődését, tudását, kényelmét, biztonságát anyagi ráfordításokkal támogassa.

Ennek megfelelően a Királymajor Alapítvány kuratóriuma dönt az alapítványi vagyonfelhasználásról, ösztöndíjak juttatásáról, tanulók számítástechnikai, nyelvi, zenei, sport tevékenység költségeinek viseléséről, juttatásokat adhat pályázatok útján és egyedi döntés szerint.

A Kuratórium öt főből álló testület. Két szülő és három pedagógus vesz részt a közös feladatok elvégzésében és hozza meg döntéseit. Az elnököt az alapító nevezi ki, határozatlan időre a kuratórium szülő tagjai közül.

Az alapítvány és az iskola vezetése mindenkor kötelességének érzi és szoros együttműködés keretein belül elvégzi mindazon tevékenységeket melyek az alapítói célok megvalósulásához elengedhetetlenek.

Az alapítványt több módon is lehet támogatni:

Adó 1% felajánlása:

adószám: 18009176-1-43

Illetve közvetlen anyagi támogatás utalás formájában az alábbi számlaszámra:

számlaszám: 11721026-20225652-00000000

2023.03.07.: