2023/24 tanévDiákolimpiaSport

DIÁKOLIMPIA LEGAKTÍVABB BUDAPESTI ISKOLÁI

A Magyar Sport Házában 2024.02.01-jén díjazták a 2022/2023-as tanév országos diákolimpiáin legeredményesebben szerepelt fővárosi iskolák diákjait, felkészítő tanárait.

A díjakat Balatoni Katalin köznevelési helyettes államtitkár Balogh Gábor a Magyar Diáksport Szövetség és Varga András, a BDSZ elnöke, valamint Hamar Pál, a Testnevelő Tanárok Országos Egyesülete elnökének társaságában adta át.

A 2022/23-as budapesti diákolimpiai versenyrendszerben legaktívabb általános iskola II. helyezését iskolánk, a Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola nyerte el.

Ezúttal köszönjük testnevelőink lelkes közreműködését, versenyekre való felkészítési munkáját, valamint diákjaink aktív részvételét és a szülők támogató hozzáállását!